Dodanie 1-2 dni · 30-dňová záruka spokojnosti · Platba na dobierku

AKCIA 1 + 1 ZADARMO vyprší:

00
:
00
:
00
:
00

Najpredávanejší čistič pleti v roku 2023

EGGO - sonické zariadenie na čistenie tváre 1+1

★★★★★ 3,681 Recenzie

Získaj hladkú a hĺbkovo vyčistenú pleť za 1 minútu denne!

Cena za dva: 86,00 172,00€

✔ Hlboko vyčistená pleť, jemná na dotyk

✔ Odstraňuje 99% nečistôt, olejov a všetkých zvyškov make-upu

✔ Jemná exfoliácia odstraňuje odumreté kožné bunky pre hladkú pokožku

✔ 3 použitia: čistenie, masáž, aplikácia séra

✔ Stimuluje mikrocirkuláciu a prispieva k pevnejšej pokožke

✔ Zlepšuje vstrebávanie účinných látok

✔ Batéria vydrží viac ako 6 mesiacov

Dodanie 1-2 dni · 30-dňová záruka spokojnosti · Platba na dobierku

Často kladené otázky

Použitie

Čo znamená sonické čistenie? 🧽 Sonická technológia predstavuje čistenie s veľmi rýchlymi vibráciami, ktoré pomocou 8 500 vibračných impulzov za minútu odstránia nečistoty, vyčistia póry, masírujú a odstraňujú odumreté bunky z tváre.

 
Prečo je sonické čistenie vôbec užitočné? Pravdepodobne si si doteraz čistila tvár rukami alebo vatou, však? 😉 Počas dňa sa na rukách hromadia baktérie, ktoré si potom môžeš rukami preniesť na tvár. To môže spôsobiť na tvojej pokožke vyrážky alebo hromadenie ďalších nečistôt, ktoré zhoršujú jej stav.
 
Ako často sa odporúča používanie? Môže nadmerné používanie zničiť pokožku? Frekvencia používania závisí hlavne od tvojej pokožky. 😊 Odporúčame ti začať pomaly iba niekoľkokrát týždenne, aby si zistila, ako na to reaguje tvoja pokožka. Potom môžeš frekvenciu zvýšiť alebo znížiť podľa toho, čo ti vyhovuje. Ak ho používaš každý deň, bude stačiť minúta čistenia, ale ak ho budeš používať iba párkrát týždenne, môžu to byť až tri minúty naraz – potom sa EGGO automaticky vypne.
 
Môžem ho použiť pod sprchou? 💦 Áno! ☺️ Nie je nič lepšie ako vedieť si ušetriť čas a popri tom sa starať o tvár.
 
Mám na čistenie použiť gél, penu alebo olej? 🤔 Gél je najuniverzálnejší a môžeš ho použiť bez ohľadu na typ pleti, ale radšej si prečítaj, či je vybraný produkt vhodnejší iba pre určitý typ pleti. Štruktúra gélu tiež najlepšie funguje pod štetinami prístroja EGGO, pretože umožňuje lepšie kĺzanie prístroja po pokožke. Pena sa odporúča pre mastnú pleť, ktorá je náchylná na vyrážky a ľahko sa nanáša. Pri čistení pomocou prístroja EGGO ju používaj v dostatočnom množstve, aby bolo čistenie čo najpríjemnejšie. Olej odporúčame pre všetky typy pleti, jeho výhodou je, že pokožku príliš nevysušuje. Výborný je aj na odstraňovanie vodeodolného make-upu (na očiach, samozrejme, ukonči pomocou vaty).
 
Ktorou stranou si mám masírovať a ktorou čistiť tvár? Tou, ktorá ti najviac vyhovuje. Ale nie.🤩 Predná strana s menšími a mäkšími štetinami je určená na čistenie a zadná strana s hrubšími a tvrdšími štetinami na masáž.
 
Prečo silikónové štetiny? Na rozdiel od syntetických štetín alebo hubiek, baktérie v silikónových štetinách nezostávajú. Po ošetrení môžete silikónové štetiny dôkladnejšie umyť a rýchlejšie ich vysušiť.
 
Opotrebovávajú sa štetiny? To sa ti zrejme nepodarí. 😊
 
Ako očistím zariadenie? Po skončení (eggo :)) kúry, stačí prístroj len dobre opláchnuť pod vlažnou vodou a postaviť ho na stojan, aby uschol. Pred pripojením k nabíjačke sa uisti, či je kontakt úplne čistý, aby náhodou nedošlo ku skratu. ⚡️ ️
 
Môžem zariadenie zdieľať so sestrou alebo priateľom? V zásade sa neodporúča zdieľať zariadenie s inou osobou, pretože ide o ošetrenie tváre, pri ktorom nechceš na tvár nanášať ďalšie baktérie. „We do not share eggos!“ 😆
 
Ako dlho vydrží batéria? 🔋 Na jedno nabitie môžeš zariadenie EGGO používať až 2 mesiace, záleží to však na frekvencii používania. Môže vydržať aj dlhšie, ak ho nepoužívaš každý deň dvakrát denne.
 
Ako ho nabijem? Jednoducho – EGGO umiestniš do priloženého stojanu a stojan pripojíš k nabíjaciemu káblu. Nabíjaj ho, keď je prázdny, najlepšie cez noc, aby sa batéria určite nabila na ďalší deň.

Obávam sa, že produkt nebude fungovať.

Tvoja skúsenosť je našou prioritou. Preto je každý nákup chránený 30-dňovou garanciou spokojnosti.

Pokiaľ neuvidíš výsledky, ktoré chceš počas tejto doby vidieť, jednoducho nám vráť produkt, a my ti celú čiastku vrátime bez ďalších otázok.

Kde sa produkt vyrába?

Všetky naše produkty sa vyrábajú v EÚ v tých najvyšších štandardoch na zaistenie kvality a maximálnej účinnosti.

Ako dlho trvá dodanie?

Produkty odosielame v rovnaký deň, dodanie trvá 1-2 dni.

4 ošetrenia, 1 prístroj

Získaj žiarivú pleť už po prvom použití s najlepším zariadením starostlivosti o pleť

AKCIA 1 + 1 ZADARMO vyprší:

00
:
00
:
00
:
00

Dodanie 1-2 dni · 30-dňová záruka spokojnosti · Platba na dobierku

Viac ako 34 961 recenzií s hodnotením 4,9 ⭐️

★★★★★

Dalenka C. Overený zákazník

Už ho mám pár mesiacov a úprimne ho milujem. Naozaj som si všimla, že moja pokožka sa stala hladšou a jasnejšou. Ďalšie peelingy už určite nepotrebujem a toto čistenie mi úplne stačí.

★★★★★

Evinka L. Overený zákazník

Skvelé produkty, som veľmi spokojná. Nakupujem tu pravidelne už rok, nevymenila by som za nič.

★★★★★

Katarina O. Overený zákazník

Keďže som bola veľmi spokojná s krémom Zen defence, rozhodla som sa kúpiť si Daydream teraz na zimu a je to naozaj skvelé. Nepoužívam ho na celú tvár, ale len na suché miesta a naozaj robí zázraky. Super textúra. EGGO zariadenie ináč mám už 2 roky a poctivo ho používam :)

< 1 2 3 4 5 >