Najväčší výpredaj v roku 2023 🚀

EGGO už premenilo pleť 35 000 spokojných zákazníkov. Pridaj sa k nim a poponáhľaj sa, pretože zásoby sú obmedzené!

00
:
00
:
00
:
00

🚀 NAJPREDÁVANEJŠIE 🚀

NAJLEPŠIA VOĽBA 👍🏻

Viac ako 34 961 recenzií s hodnotením 4,9 ⭐️

Viac ako 34 961 recenzií s hodnotením 4,9 ⭐️

★★★★★

Dalenka C. Overený zákazník

Už ho mám pár mesiacov a úprimne ho milujem. Naozaj som si všimla, že moja pokožka sa stala hladšou a jasnejšou. Ďalšie peelingy už určite nepotrebujem a toto čistenie mi úplne stačí.

★★★★★

Evinka L. Overený zákazník

Skvelé produkty, som veľmi spokojná. Nakupujem tu pravidelne už rok, nevymenila by som za nič.

★★★★★

Katarina O. Overený zákazník

Keďže som bola veľmi spokojná s krémom Zen defence, rozhodla som sa kúpiť si Daydream teraz na zimu a je to naozaj skvelé. Nepoužívam ho na celú tvár, ale len na suché miesta a naozaj robí zázraky. Super textúra. EGGO zariadenie ináč mám už 2 roky a poctivo ho používam :)

< 1 2 3 4 5 >

Pozri tiež ...

Často kladené otázky

Obávam sa, že produkt nebude fungovať.

Tvoja skúsenosť je našou prioritou. Preto je každý nákup chránený 30-dňovou garanciou spokojnosti.

Pokiaľ neuvidíš výsledky, ktoré chceš počas tejto doby vidieť, jednoducho nám vráť produkt, a my ti celú čiastku vrátime bez ďalších otázok.

Kde sa produkt vyrába?

Všetky naše produkty sa vyrábajú v EÚ v tých najvyšších štandardoch na zaistenie kvality a maximálnej účinnosti.

Ako mám používať produkty?

Produkty EGGO poskytujú efektívnu rutinu, ktorú si ľahko osvojíš, pričom požadované výsledky môžeš dosiahnuť za menej ako 14 dní.

1. ČISTENIE

Každé ošetrenie začína čistením. Tu príde vhod čistiaci gél a čistič na tvár. Ak nosíš make-up, skvelým riešením sú aj Magic Pads.

2. STAROSTLIVOSŤ

Na základe typu pleti dopraj svojej tvári to, čo potrebuje. Séra sú cieleným riešením pre každého. Miracle peel je skvelý pre mastnú a aknóznu pleť. Aquaholic je hydratačné sérum pre pleť, ktorá potrebuje extra hydratáciu. Sérum Glow and go dodáva život a lesk matnej pleti vďaka vitamínu C.

3. HYDRATÁCIA

Vyživená pleť je šťastná pleť. Dobrý krém na tvár hydratuje po dobu 25 hodín a chráni tvár pred vonkajším stresom. Ak máš mastnú alebo normálnu pleť, odporúčame Zen defence a pre tých, ktorí majú suchú pleť, je Daydream tým správnym riešením.

5. STAROSTLIVOSŤ ZVNÚTRA

Dobrá starostlivosť o pleť nestačí! Tvoje telo potrebuje veľa živín aj zvnútra. Rad výživových doplnkov Smartfoods ti pomôže získať zdravé črevá, žiarivú pokožku a pevné vlasy a nechty.

 

Ako dlho trvá dodanie?

Produkty odosielame v rovnaký deň, dodanie trvá 1-2 dni.