Ako sa to všetko začalo...

Až teraz si uvedomujem, že tak tvrdohlavá, aká som, som vždy robila všetko proti sebe - chcela som viac, lepšie, rýchlejšie a nevedela som, ako spomaliť. Moje telo ma prinútilo obnoviť rovnováhu a nájsť spôsob, ako sa o seba postarať, takže starostlivosť o pleť sa čoskoro stala mojím oddychovým časom – časom, keď som skutočne prítomná v danom okamihu.Pre mňa je starostlivosť o seba oveľa viac ako to, čo si nanášam na pleť, ale aj to, čo jem, aký mám životný štýl a ako myslím.

Už ma nebavilo skúšať produkty, ktoré nefungujú, a obrátila som sa na starostlivosť o pleť. Povinný každodenný útek z uponáhľaného života som vylepšila s ďalšími produktmi, ktoré spolu predstavujú holistickejší prístup a verím, že prinesú pozitívnu zmenu aj do tvojej rutiny. Ak by si sa náhodou našla aspoň v časti tohto príbehu, chcela by som ťa povzbudiť, aby si našla potrebný čas pre seba a pridala sa ku mne.

Je tvoj čas zažiariť! ✨

Tjaša Bračko Co-Founder/CMO
Tjaša

Naša vízia

Chceme ponúkať produkty, ktoré vám prinášajú radosť a vďaka ktorým zažiarite za dostupnú cenu. Namiesto toho, aby sme sa snažili o úplnú dokonalosť, chceme vás viesť k tomu, aby ste žiarili ako vaše skutočné ja.

Starostlivosť o seba

Nie je to sebecká vec. Predstavuje spomalenie, rituál postarať sa o seba tak, ako to nikto iný neurobí. EGGO dievčatá si nájdu čas na počúvanie svojho tela a každý deň si nájdú chvíľku na to, aby sa sústredili len na seba.

Žiar zvnútra

Veríme, že skutočná krása vychádza zvnútra. Keď vnútorne nájdeš správnu rovnováhu, aj tvoja pleť začne žiariť a to bude základ pre ďalšie kroky v tvojej každodennej rutine.

Všetko, čo ťa rozžiari

Šťastie je v maličkostiach a niekedy potrebujeme len tie správne doplnky, aby sme sa cítili dobre. Hravé, ale užitočné a efektívne eggo produkty prinášajú do tvojej každodennej rutiny svieži nádych.

V čom sme iní?

icon Vyrobené s láskou v Európe, v Slovinsku
icon Bez škodlivých prísad a vôní
icon Vegánske produkty
icon Vylepšené o superpotraviny (pre super žiarivú pleť)

Malý tím s veľkými plánmi

Sme tím ľudí s vášňou pre starostlivosť o seba, ktorí smelo skúšajú všetko nové a dobré a „nie“ nikdy neberú ako odpoveď – okrem prípadu, keď niekto odíde z domu bez SPF. To je VEĽKÉ nie.

Tjaša
CO-FOUNDER & CMO
Žiga
CO-FOUNDER & CEO
Hana
MARKETING SPECIALIST
Tara
INFLUENCER MANAGER
Monika
INFLUENCER MANAGER
Tina
PRODUCT DEVELOPMENT